Wycieczki 1 dniowe

 

Wycieczka do Warszawy dla dorosłych

Termin i program na potwierdzenie.

 1 dzień. Piątek.

5:00 wyjazd z miejsca zbiórki, przejazd do Warszawy, spotkanie z przewodnikiem w centrum. Przejazd komentowany po mieście – najważniejsze ulice i zabytki  z zewnątrz. Przejazd w okolice Starego Miasta – spacer po mieście (Kościoła Św. Anny, Zamek, Katedra, Syrenka, Powstaniec, Plac Piłsudskiego, Kościół Św. Krzyża.) 14:30 przerwa obiadowa we własnym zakresie.

16:00 Zwiedzanie Centrum Pieniądza (Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka to nowoczesna placówka edukacyjna ukazująca dzieje pieniądza oraz jego rolę na tle gospodarczo-społecznej historii świata i Polski). Po zwiedzaniu czas wolny lub dla chętnych:

Niepowtarzalna atrakcja dodatkowo płatna,

fakultatywnie 40 zł. / osoba, w tym degustacja wódki  3 rodzaje,

kieliszki 15 ml.

Wizyta w ciekawym i niepowtarzalnym  MUZEUM WODKI. Muzeum pokazuje niesamowita podróż od początków Aqua Vitae przez 500-set letnią historię wódki, aż po jej miejsce we współczesnej Polsce i na świecie. Wysoce interaktywna wystawa oraz profesjonalni przewodnicy tworzą unikalne doświadczenie, które gwarantuje niezapomniane chwile. Kulminacją zwiedzania muzeum jest degustacja prowadzona we wspaniałym barze Akademii Wódki, prowadzona przez naszych elitarnych barmanów. 20:00 Obiadokolacja i nocleg.

 

2 dzień. Sobota.

 

Śniadanie. 9:00 wizyta w Sejmie. 10:30 przejazd na Stare Miasto, podział na 2 grupy i zwiedzanie: Zamku Królewskiego – z przewodnikiem. Po zwiedzaniu przerwa na kawę. Następnie: Wilanów – zwiedzanie ogrodów   i Pałacu. Wizyta w Świątyni Opatrzności Bożej. 19:00 Obiadokolacja.

 Dodatkowa atrakcja dla chętnych - bezpłatna

 Wieczorny przejazd na spektakl świetlny FONTANN MULTIMEDILANYCH.  Otwarta w 2011 roku, położona jest na Skwerze 1 Dywizji Pancernej WP. Jest to druga co do wielkości fontanna multimedialna w Polsce. Na cały kompleks składa się cztery fontanny, trzy mokre i jedna tzw. sucha, dlatego budowla ta nazywa się Multimedialny Park Fontann w Warszawie. Powrót do Hotelu ok. 23:00

 

3 dzień. Niedziela. (istnieje możliwość uczestniczenia we Myszy Świętej w Kościele Św. Stanisława – kościół związany z Księdzem Popiełuszką. Miejsce pochówku ks. Jerzego oraz Muzeum opowiadające o jego życiu)

 

Śniadanie. Przejazd na Powązki – zwiedzanie cmentarza. 13:00 Muzeum Powstania Warszawskiego . 15:00 Łazienki Królewskie. Ok 17:00 wyjazd w drogę powrotną.

 

Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

Cena przy minimum 45 uczestnikach 660,00 zł.

 

Cena zawiera:

 

·         Transport autokarem (firma transportowa URBAŃSCY)

·         Opiekę pilota grupy

·         Zakwaterowanie w hotelu 2*, pokoje 2,3 osobowe z łazienkami

·         2 śniadania 2 obiadokolacje

·         Usługę przewodnika 3 dni

·         Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Centrum Pieniądza, Zamek Królewski, Wilanów – pałac i park, Świątynia Opatrzności Bożej. Muzeum Powstania Warszawskiego.

·         Wyżywienie i nocleg dla kierowcy

·         Ubezpieczenie NNW

·         Zestaw audio guide

·         Podatek VAT.

 

Program możemy dowolnie modyfikować o dodatkowe atrakcje:

 

·         Muzeum POLIN – Żydów Polskich ok. 15 zł.

·         Pałac Kultury, wjazd na taras widokowy ok. 15 zł.

·         Sztuka w teatrze (wg aktualnego repertuaru)

·         Muzeum Życia w PRL ok. 18 zł.

 

Ofertę przygotował Krystian Borowski 793-703-435